Mājas > Jaunumi > Saturs
Koksnes salvetes pareizais veids, kā lietot
Oct 13, 2017


Daudzi cilvēki domā, ka Woodpulp salvetes var sterilizēt, bet arī radīt vēsuma sajūtu, tāpēc es gribētu izmantot Woodpulp salvetes, lai noslaucītu seju. Bet faktiski, Keramzīta salvetes lietot nepareizi, ir viegli izraisīt kontaktdermatītu un citas ādas alerģijas.
Iegādes brīdī
1, nopirkt uzticamu zīmolu izvēli
Keramzīta salvetes satur daudz šķidru, ļoti viegli audzētu baktēriju, kuras ražošanas procesā ikdienā rūpīgi jāuztur rūpīgi ražotāji, darbinieki, kas nodarbojas ar ozona dezinfekciju, lai nodrošinātu, ka koksnes salvetes, kas ražotas gaisā Baktēriju piesārņojums.
Pērkot vislabāko izvēli, lai pabeigtu produktu informācijas integritāti, laba regulāru ražotāju produktu reputācija.
2, mēģiniet neizmantot produktu pārāk ilgi ražošanas datumā.
Kokvilnas salvetes, kuru uzglabāšanas laiks parasti ir ilgāks par pusotru gadu, daudzi pirkumu veikšanas MM laikā, lai nozvejotu ar atlaidi, nopelna daudz uzglabāšanas, ja vien jūs ļoti ātri patērē, citādi jūs to neiesakāt darīt, jo īpaši vairāk nekā seši mēneši Izmantošanas apjoms.
3, pievērsiet uzmanību iepakojumam
Mēģiniet izmantot katru koka gabalu, ir mazs iepakojums mazu kokvilnas salvetes, piemēram, izvēloties Woodpulp salvetes pēc katra no tiem ir jāaizklāj, pēc iespējas ātrāk beidzas, lai izvairītos no aktīvās sastāvdaļas gaistošo.
Stikla drāniņu bieži lietošana var izraisīt kontaktdermatītu:
1, Keramikas salvetes Bīstamas piedevas:
Neatkarīgi no tā, kāda veida kokvilnas salvetes satur vairāk vai mazāk ķīmiskas piedevas, lai gan uz šīm piedevām attiecas valsts inspekcijas atļauja, tomēr vislabāk neizmanto keramzīta salvetes, jo atsevišķām atšķirībām to piemēro ne visi, it īpaši jutīgie cilvēki.
2, bieža lietošana, lai mainītu ādas mikro vidē
Keramikas salvetes, kas mitrina ādas virsmu, var izraisīt izmaiņas ādas virsmas mikro vidē, ādas virsmas lipīdu proporcijas nelīdzsvarotību un epidermas keratinocītu izdalīšanos un sadalīšanos, bet neveicina ādas veselību.
Papildus tam, keramzīta salvetes var spēlēt tīru lomu ārkārtas situācijās, bet nevar aizstāt ziepes vai ūdeni, labāko dezinfekcijas metodi vai mazgāt rokas ar ziepēm un noskalot ar ūdeni.
to lietojot
1, pievērsiet uzmanību glabāšanas laikam
Dažādu veidu ķemmēšanas salvetes ir atšķirīgas derīguma termiņš, kad tiek izmantots piezīme:
"Normal Woodpulp Wipes" derīguma termiņš parasti ir no 6 mēnešiem līdz 3 gadiem.
"Sterilās keramiskās drānas" ir sadalīts divos veidos, parasti glabāšanas laiks ir 2 gadi.
Derīguma termiņš parasti ir 1,5 līdz 3 gadi.
Derīguma termiņš "Sieviešu tīrīšanas keramzīta salvetes" parasti ir 3 gadi; Derīguma termiņš "Sieviešu aprūpe keramzīta drānās" parasti ir 1 gads.
2, pievērsiet uzmanību papīra dvieļu materiāliem
Augstas kvalitātes Keramikas salvetes ir izgatavotas no augstas kvalitātes izejvielām, neausta balta, bez jebkādiem piemaisījumiem, nepastāvēs acīmredzama pīlinga parādība.
Sliktās keramikas drānās ir acīmredzami piemaisījumi, procesa izmantošanai ir ļoti acīmredzama pīlinga parādība. Kokmateriālu salvetes no šī materiāla ir viegli pelējuma un deģenerācija. Kad koksnes salvetes tiek uzskatītas par pelējumu, nelietojiet to.
3, pievērsiet uzmanību blīvēšanai
Baged Woodpulp salvetes ir jāaizver, un tās nedrīkst bojāt; Iepakojumā ir iepakotas un konservētas koksnes salvetes. To nedrīkst sabojāt. Iepakojums ir aizzīmogots, lai saglabātu koksnes salvetes sterilizācijas efektivitāti. Kad jūs lietojat Keramzīta salvetes, jums vajadzētu pielīmēt zīmogu, lai izvairītos no augstām temperatūrām vai tiešiem saules stariem, kā rezultātā koksnes salvetes izžuvušas un ietekmētu efekta lietošanu.
4, nevar aizvietot roku
Jau pirms dažiem gadiem valsts bija izrakstījusi tualetes papīru, keramzīta salvetes un citu produktu iepakojumu nedrīkst marķēt kā "dezinfekcija", "sterilizācija" un citi vārdi, bet pašreizējā "dezinfekcija", "sterilizācija" joprojām ir svarīga pārdošanas punkts šiem produktiem. Kā Woodpulp Wipes reklamē pārdošanas punkts ir "dezinfekcija, sterilizācija", cilvēki, kas lieto Woodpulp Wipes nomazgā rokas un pilnībā aizmirst, ķīmiskās sastāvdaļas paliek rokās, tik slikti veselībai.
5, nevar izmantot atkārtoti
Koksukaru salvetes atkārtotas lietošanas, ne tikai nevar notīrīt baktērijas, bet būs daži dzīvās baktērijas pārnest uz virsmas nav piesārņota, neizmantojiet to, lai noslaucīt acis un citas jutīgas daļas.
6, netīriet acis tieši
Īpaša nepieciešamība atgādināt, ka, piemēram, nekavējoties jāizslēdz lietošanas paņēmieni, piemēram, ādas izmantošana pēc pietūkuma, nieze un citi simptomi, it īpaši, tieši nelietojiet acis, vidusauss un gļotādu.