Mājas > Jaunumi > Saturs
Kas ir salvetes lietošana
Jun 05, 2017

Salvetes Ar cilvēku dzīves līmeņa uzlabošanu mainās ikdienas nepieciešamība, oriģinālā roku netīrā ah, mazgājama mute netīra, tiek mazgāta ar ūdeni vai kabatlakatiņu, lai mazuļiem veiktu tīru darbu, un tagad tehnoloģija ir arvien vairāk uzlabota ah, ir mitrās salvetes, mazie salvetes funkcija joprojām ir ļoti spēcīga, tāpēc šodien dalīties: kāda ir salvetes izmantošana? Ceru, ka visiem palīdzēsim Oh

Viens: bērnu salvetes mazuļu lietošanai

Bērnu slaucīšanai vai pacientiem ar peldēm

Baby no dzimšanas, it īpaši caurejas klātbūtnē, šādā situācijā ārkārtīgi svarīga ir perianāla ādas kopšanas āda, un dažreiz dažkārt vairākas reizes mazu asiņu mazgāšanai tiek izmantots arī silts ūdens, jo īpaši sastopoties ar Winter cold weather situācija, šoreiz par nepieciešamību piemērot parasto bērnu salvetes, tas ir ērti, berzēt uz to, jūs varat arī spēlēt lomu mitrinošu Oh. Ilgstoši pietrūkst pacienti, piemēram, pacienti ar hemiplegiju, bet arī tos var izmantot, lai veiktu segas salvetes, kas ir daļa no ādas tīra darba, vienkārši un ērti.

Glabājiet rokas tīras un tīras

Ārpusē roka neizbēgami nonāks saskarē ar dažām baktērijām, jo īpaši brīdī, kad nav atrasta vieta, kur mazgāt rokas, šoreiz, deguna un mutes salvetes var noderēt, berzēt var saglabāt ādu tīru Veselība, jo īpaši ziemā, mitrās salvetes var būt arī mitras ādas lomas spēlēšana, lai saglabātu ādu mitru.

Bērnu lūpas ap ādu tīru

Pēc bērna piedzimšanas, it īpaši zobos, kad miegs tiks iztukšots, lūpas, ja bieži ir mitras, tad daži izsitumi vai bērns turpina darboties degunā, ja tiek regulāri izmantots papīrs, pēc tam notīriet mazuļa degunu zem tā daļas ādas apsārtums, sāpes bērnībā, bērns atteiks noslaucīt degunu, šoreiz varat arī izmantot mitru salvetes ar degunu un muti, lai aizsargātu bērna ādu tīru.

Divas: sieviešu aplauzums noņemšanai izmantot

Salvīti Sakarā ar laikmeta seju, tik daudz sieviešu sejas būs aplauzums, un dažreiz viņu kleita pavadīts laiks, un situācija bija pārāk vēlu, lai mazgātu sejas, jūs varat pieteikties sieviešu īpašo noņēmēju salvetes draugiem, berziens var būt sejas iztaisnošana, izkraujot tīklu, bet arī jūsu sākotnējā ādas krāsa.

Trīs: dezinfekcijas programmas

Saskaņā ar salvetes funkciju, dažām salvetes salvīm ir arī dezinfekcijas funkcija. Izmantojot šīs funkcijas salvetes, bērna rotaļlietas virsma, rokām noņemta roka vai mājsaimniecības elektronisko iekārtu virsma, noslaukiet to, jūs varat nogalināt priekšmetu virsmu vai ādas virsmu, Or ļoti ērti Oh.

Sieviešu tīrīšana

Sievietes fizioloģiskā periodā katru mēnesi fizioloģiskā periodā, jo īpaši liels sieviešu skaits, dažkārt asinis nav tīrs, starpdzemdību laiks nav savlaicīgs tīrīšanai, viegli audzējamām baktērijām, šoreiz varat izmantot dezinfekcijas salvetes, Lai saglabātu vietējā āda ir tīra un higiēniska, tā ir ļoti ērta arī lietošanai

Četri: noņemiet smaržu

Sportiskajā vai vasarā augstā temperatūrā ādai parādās daudz sviedru, sviedri, kad būs kāda garša, šoreiz, jūs varat izmantot smaržu, lai smarža salvetes, gan var iztīrīt ādu arī var būt efektīvs Samazināt sviedru sekrēcija, var arī nogalināt baktērijas.

Pieci: ādas kopšanas efekts

Atbilstoši dažādu papīra dvieļu kvalitātei un funkcijai, atsevišķi augstas kvalitātes salvetes arī pievienoja E vitamīnam, skābei, glicerīnam un citām ādas kopšanas sastāvdaļām iekšpusē, lai vienreizēju tīru, mitrinošu un ādas kopšanu.

Seši: kurpes tiek izmantotas

Sausie salvetes izejiet, kurpes neizbēgami tiks inficēti ar dažiem putekļiem, lai to attēls tiktu ievērojami samazināts, sausā papīra izmantošana, lai noslaucītu, pēc tam nebūtu tīra, vai arī pāri paliks putekļi augšā, šoreiz varat izmantot parastās salvetes. Noslaucīt putekļus uz augšas, bet arī tīru augšējo, un putekļu tīrīšanas laiks ir vislabākais, lai notīrītu mitru, tāpēc nav iespēju putekļiem peld