Mājas > Jaunumi > Saturs
Izmantot bērnu celulozes salvetes ziemā, lai saglabātu silts
Aug 23, 2017

Izmantot bērnu celulozes slauka ziemā silda
Ziemā celulozes slauka aukstumu, viegli izraisīt kairinājumu mazuļa ādu, pirms lietošanas ieteicams siltuma celulozes slauka. Nosacījuma var nopirkt veltīta celulozes slauka sildītāja, veselu kastīti ar celulozes slauka lietošanā, apkures, padarīt jūsu mazulim justies ērtāk.
Vai vēlaties ievietot pārāk daudz naudas var nopirkt mazu sainīti no celulozes salvetes vai iepriekš vienu vai divus gabalus celulozes salvetes, aizzīmogo ar karstu ūdeni, tīru plastmasas maisiņu burbulis gaidīt, kamēr laiks ir dabiski siltā gandrīz draugiem.
Ziemā ārā, var likt mazu sainīti no celulozes slauka personīgo apģērbu kabatā, tāpēc kad celulozes slauka ar ķermeņa temperatūru, tas nav atdzist līdz mazuļa PP Shentai mazā viesnīciņā piegādā uzņēmumam: Guangzhou slauka celulozes ražotājiem sniegt.
Bērnu celulozes salvetes bieži lietotus objektus zīdaiņiem un maziem bērniem, vecāki vienmēr ir izvēle, tūkstošiem cerot iegādāties drošākus zīdaiņu produktiem. Tomēr, Hong Kong patērētāju Padome nesen paziņoja, ka pārbaudes vietas atrodami Honkongas tirgū pārdotie veltīta tīrīšanas salvetes, atzīmēti ar konservantiem, kas satur konservantus "metil izotiazolinona" 9 33 44 zīdaiņiem un maziem bērniem (MIT), zīdaiņiem un maziem bērniem ādu var izraisīt smagas izsitumi. Starp tām, Phoebe zīmolu, bērnu celulozes slauka "saraksts".
Dažādu marku ir atšķirīgas
Hong Kong patērētāju Padomes teica ka metil izotiazolinona (MIT) Eiropā un Amerikas Savienotajās valstīs, lai daudziem maziem bērniem un pieaugušajiem, alerģiskas reakcijas, ārkārtējos gadījumos var veikt pacientiem ar pietūkumu, tulznām, ādas plaisā un tā tālāk.
Saprotams, ka MIT kā ļoti efektīvs konservantu plaši izmanto kosmētikā un personīgās aprūpes produktus. 2013. gada 12. decembrī, Eiropas kosmētika personīgās higiēnas produktu asociācijas publicēti nozares ieteikumus par izmantot konservantus pārtraukt izmantot konservantus MIT un ieteica kosmētikas kompānijām ir jāpārtrauc, izmantojot konservantus MITs, kā drīz vien iespējami gaidāmo kosmētika, negaidot ES kosmētikas regulās par MIT izmantot produkta veidu uzraudzīt atjauninājumus.
Nesen, žurnālists apmeklēja vairāki lielveikali, aptiekas un bērnu produktu veikalā konstatēja, ka bērnu celulozes slauka zīmolu tik daudz, cik desmitiem reklāmu pārdošanu tirgū koncentrējas uz "asaras formula", "pārtikas kvalitātes ksilīts" "Neviens alkohols", "nav garšvielas", bez dienasgaismas aģents, "sterilizācija, dezinfekcija" un tā tālāk.
Reportieriem, konstatēts, ka dažādu funkciju celulozes slauka nav pats sastāvs, pat liela atšķirība starp dažādiem produktiem. Tikai daži celulozes slauka uzskaitīt galvenās sastāvdaļas, piemēram, bērnu īpašu roku mitru dvieli "ksilīts, novatorisku acs marles faktūra" zīmola, citu zīmolu bērnu celulozes salvetes bija "tīrā ūdens 100 %, nav vērpšanai auduma"; un dažas celulozes salvetes ir kompleksa sastāvdaļas, piemēram, mātēm ir ļoti pieprasīti pēc tam, kad ar zīmolu marķētas bērnu roku dvieli celulozes noslauka tās preces materiālā"ūdens, propilēnglikols, citronskābe, nātrija benzoāts, 羫Sodium citrāts, hydroxyphenethyl esteris hidroksifenil metilakrilāta Neausto tekstildrānu audums ".
Tomēr tirgū reportieris neredzēju, Phoebe bērnu celulozes slauka pārdošanai, neguva bērnu celulozes slauka uz sastāvdaļas uzskaitītas tabulā "metil izotiazolinona".
Izvairieties lietot brūce bojājumus
Saskaņā ar ziņojumiem, mitru dvieli pievienotās sastāvdaļas ir galvenokārt propilēnglikols, Cetilspirts hlorīds, alkohola un dažus konservantus, ne tikai veicinās ādu un viegli novest pie kontakta dermatītu, un citiem ādas alerģijas.
Wangjing slimnīcas dermatoloģijas direktors Li Guangrui teica, ka zīdaiņu un mazu bērnu trauslo ādu, tāpēc izmantot dezinfekcijas celulozes slauka prasīga, bet faktiski tirgū pārdošanai no celulozes salvetes satur konservantus, jo dezinfekcijas par sastāvdaļām jābūt konservētu konservantus un konservantiem, bērnam var būt drauds. Bērnu ādas maigu un trausli, ilgtermiņa, pārmērīgi lieto ķīmiskās vielas, kas satur vairāk nekā celulozes slauka viegli radīt ādas alerģijas. Viņš ierosināja, ka, vai tas ir mazu bērnu maz ēzeļa vai rokas un seju, ir vislabāk izmantot ūdeni un marles tīrīt un noslaucīt, tik daudz drošāku.
Viņš atgādināja, ka izmantošana celulozes slauka jācenšas izvairīties no kontakta ar plakstiņiem, ausis un citām jutīgām daļas. Turklāt, neizmantojiet celulozes noslauka tieši berzēt acis un ādas bojājumus. Izmantošana celulozes salvetes ādas apsārtums, nieze un citas alerģiskas simptomi, piemēram, vajadzētu nekavējoties apturēt, izmantojot, smagākos gadījumos būtu uzreiz uz slimnīcu
Celulozes salvetes nevar aizstāt ar roku mazgāšanas
Daudzi vecāki ar bērniem iet ēst vai spēlēt, bieži vien ar celulozes, salvetes, dvieli, ja tas ir "roku sanitizer." Kā visi zina, šī prakse nav iespējams dezinficēt, un daudzi tur salvetes celulozes ir veselībai.
Eksperti brīdina, ja zīdaiņu un mazu bērnu ilgtermiņa izmantošanu celulozes, salvetes, dvieli, var būt toksiskas vielas. Bērni bieži ēst ieradums ēšanas, tāpēc ir viegli īstenot iepriekš ķīmisko vielu celulozes slauka kuņģī, ilgi vadīt, tas var ietekmēt veselību
Mazgāt roku vairāk, lai nodrošinātu veselību, ja nav ērti tiešām nāksies izmantot celulozes slauka, labākā izvēle sastāvdaļas vienkārša celulozes slauka produktu roku mazgā ūdens plūsmu. Li Guangrui atgādināja, sterilu celulozes slauka parasti sub-smaržīgs un smaržīgas, lai samazinātu ādu, labākā izvēle bez smaržas, it īpaši jutīgai ādai stimulāciju.
Turklāt dezinfekcijas salvetes celulozes parasti ir vairāku veidu iepakojuma, daži ir gabals vai vairāk atsevišķām iekārtām, speciālisti iesaka ievēlēšana neatkarīgs iepakojuma, lai varētu mēģināt saglabāt celulozes slauka, mitrinošs, dezinfekcijas .