Mājas > Jaunumi > Saturs
Lai māte izvēlētu dažādu bērnu keramisko drānu pieredzi
Sep 05, 2017

Lai māte varētu izvēlēties dažādas bērnu keramikas salvetes pieredzi
Jaundzimušā āda ir īpaši delikāta, pēc katras tualetes vislabāk ir mazgāt mitru salvetes, noslaucīt. Tāpat kā mitru papīra dvieļi, lai saglabātu lietas ciešā saskarē ar jaundzimušo, iesācēju vecākiem jābūt uzmanīgiem, izvēloties, lai neradītu neērtības mazulim, bet arī ģimenes dzīves problēmām. Ka tad, ja no jaundzimušo mitru salvetes izvēlaties, pievērsiet uzmanību tam, ko? Īpaši veltīta potenciālajām mātēm pēc 80 māmiņām kopā, lai uzzinātu par to
1. Piezīme mitrās dvieļu sastāvdaļas, sastāvdaļas par mitru audu kvalitāte ir būtiska, nenovērtē šo izmēru koka Kokskaidu salvetes, kas var būt daudz satura, lai sasniegtu produktu vajadzīga mitruma, mitruma, turklāt uz baktērijām un citiem efektiem, zīmola Woodpulp Wipes pievienotās sastāvdaļas ir atšķirīgas, dažas ir labas mazulim, daži slikti nav slikti, un dažas sastāvdaļas kaitēs mazulim, tāpēc māte iegādes brīdī neņem vērā to vienam roka. Baby Woodpulp salvetes nevar pievienot alkoholu, aromātu, kairinājumu, fluorescējošu vielu un tā tālāk.
2. Ņemiet vērā, ka mēs izvēlamies mitru papīra dvieli, kad mums ir jāpārbauda tā iepakojuma zīmogs. Tā kā iepakojuma zīmogs ir labs, pēc tam saglabājiet sterilizācijas efektu, kas saistīts ar Woodpulp Wipes. Keramzīta salvetes somām jābūt noslēgtām, bez bojājumiem; iepakotas un konservētas koksnes salvetes salvete ir jāaizpilda, nav bojājumu. Iesācēju vecāki piekļūst Woodpulp salvetes, lai nekavējoties ielīmētu labu zīmogu, lai izvairītos no augstām temperatūrām vai tiešām saules stariem, kā rezultātā sausais koksnes celulozes mitrs dvielis un ietekmē tā izmantošanas efektu.
3. Ievērojiet, ka mitru audu sajūta un smarža ir daudz dažādu veidu un zīmolu. Dažādas mitrās salvetes ir ļoti atšķirīgas sajūtas un smakas izteiksmē. Daži Woodpulp saldi ir ļoti blīvi, daži ir ļoti mīksti, un daži smaržo smaržu, daži pamata bez smaržas. Es iesaku mātei vislabāk nopirkt salīdzinoši mīkstu un biezu, bez smaržas kokvilnas salvetes. Izvēlieties mazuļa mīksto salviju salvetes, kuras izvēlēsies mīksti, bērns izmantots ērtāk.
Pirmkārt, keramisko salviju dezinfekcija parasti ir smaržīga un smaržīga, lai mazinātu ādas stimulāciju, vislabākā izvēle bez smaržas, īpaši jutīga āda.
Otrkārt, sterilus keramiskos salvetes var ne vien izmantot, lai notīrītu seju, bet arī parastās kokvilnas salvetes var sabojāt maigu sejas ādu. Ja jūs vēlaties izmantot, lai notīrītu seju, pārliecinieties, ka uz iepakojuma ir Woodpulp Wipes: var izmantot vārdu sejas tīrīšanai.
Treškārt, keramzīta salvetes dezinfekcijai parasti ir vairāki iepakojuma veidi, aptuveni 1, 2, 10 vai 10 vienības, pēc iespējas pēc iespējas pēc iespējas izvēles iepakojuma, lai mēģinātu saglabāt celulozes mitru dvieli mitrinoša, dezinfekcija. Izmantojot neuzliesmojošu kokvilnas salvetes iepakojumu, izvelk pastu, nekavējoties jāpielīmē zīmogs, lai izvairītos no augstām temperatūrām vai tiešām saules stariem, kā rezultātā sausie kokvilnas salvetes ietekmētu rezultātu izmantošanu.
Ceturtkārt, mums vajadzētu pievērst uzmanību kairinājumiem, nelietojiet keramzīta salvetes tieši noslaucīt acis, ādas bojājumus, piemēram, ķemmēšanas salvetes lietošanu pēc ādas iekaisuma, niezes, kairinājuma un citiem simptomiem, nekavējoties pārtrauciet lietot.
Woodpulp Wipes ražotāji Koksnes salvešu salvetes saglabāšanas prasmes: sieviešu pārdošana lielveikalu aprūpes Woodpulp salvetes iepakojumā ir atzīmēti: "tīrīt daļu no privātuma, prom no baktēriju audzēšanas, atsvaidzinošu garšu." "Šķidruma pH vērtība, kas atbilst cilvēka ķermeņa vidē, var līdzsvarot pH līmeni." Tās izejmateriāli ietver hlorheksidīna acetātu, glicerīnu un tīru ūdeni un garšu utt., Menstruālo tīrīšanu, tualetes lietošanu, ikdienas privātās dzīves aizsardzību.
Kokmateriālu salvetes ir zināmas bakteriostatiskas iedarbības, bet parasti tās nevar sterilizēt, un ir jāpievērš īpaša uzmanība šim jautājumam. Tajā pašā laikā, lai izturētos pret keramisko drēbju draugiem, uzmanība jāpievērš ražošanas datumam un jāizglābj vide, jo no kokvilnas salvīm ir saglabājusies vide ir ļoti augsta, augstā temperatūrā var būt dažas farmaceitiskās sastāvdaļas. tādējādi ietekmējot rezultātu izmantošanu. Tajā pašā laikā mēģiniet izvēlēties neatkarīgu mazu produktu paketi, pēc tam, kad beigušies, var tieši izmest, neietekmē citu produktu iepakojumu. Ja tas ir liels produktu iepakojums, pēc ekstrakcijas tas nekavējoties jāaizklāj, lai nodrošinātu atlikušo produktu drošību.