Mājas > Jaunumi > Saturs
Kvalitātes standarts, no tīras telpas ar tīru audumu
Jan 27, 2016

Tīras telpas uzkopšana ir ļoti svarīgs gabals darbu farmācijas uzņēmumos, galvenais instruments, ko izmanto tieši tīru audumu tīrīšanai ietekmē kvalitāti tīrīšanas darba efektivitāti un produktivitāti, bet es atklāju daudz no farmācijas uzņēmumiem, par to, kā izvēlēties šo svarīgs instruments ir ne ļoti skaidrs, pēc kādas tīras lupatas kvalitātes standartiem, kas izsniegts atsauces un apmaiņai :

1 kopējo daļiņu skaita šķidrā vidē (caur simulācijas testos tīru lupatu šķidrā vidē faktiski izmanto daļiņu kopējo skaitu procesu, noteikt pielāgošanās auduma tīrā vidē), General computing ≥ 0,5 ģ m un daļiņas ≥ 5m ģ skaits, vienības ir (miljoni daļiņas/m2), daļiņas, mazāk kas noslauka labāku veiktspēju. 2. tukša daļiņas (mērīšanas lupata (vai citiem materiāliem) faktisko izmantošanu līdzīgu stresa saspriegta sausā stāvoklī daļiņu izlaists zem bez slodzes), kopējais skaits kopējā daļiņas ≥ 0,5 m ģ (daļiņu/m2/ft3) skaita aprēķināšana.

3. šķiedru laidiena numurs (pēc kopējā skaita šķiedras iekraušanas izmērot auduma ar konkrētu summu stresa šķidrā vidē (imitē faktisko izmantošanu). Aprēķinot > skaitli 100 mikronu šķiedrvielu, šķiedras/kvadrātveida metri. 4. gaistošas atlikumu testēšana.

5 jaudas absorbcijas (absorbcijas un adsorbcijas, adsorbcijas ātrāku ātrumu vairāk labāk) 6. metāla jonu saturu.

Tīru istabu kā galveno jomu, farmaceitiskās produkcijas, vērā materiālu iekšpusē tiks stingri kontrolēta, pilnībā var ievest, bet lielākā daļa vietējo uzņēmumu, tostarp daži eksperti teikt tik ilgi, cik tas ir neausti audumi vajadzībām, tīras telpas, šī viedokļa tur ir ļoti daudz pārpratumu.

Non-Austi audumi ir tikai vispārējs termins, audumu ražošana un sanitāro vidi, lielākā daļa stingri netiek ražoti tīrā vidē, šādi produkti ir piesārņojums, izšķērdēšanas tīru vidi, ietekmi, protams, nav labi. Pašdarināts bezputekļu auduma dvieļi un vairāk nepamatota, tikai tīru netīrumiem, jūs varat redzēt, bet arī veidot vairāk mazu daļiņu ietekmi produkta kvalitātes problēmas.