Mājas > Jaunumi > Saturs
Mitrās salvetes kvalitāte tiek ieviesta detalizēti
Jul 11, 2017

Mitrās salvetes kvalitāte ir ieviesta detalizēti

Mitrās salvetes rūpnīcā sīki raksturo mitrās salvetes kvalitāti, mitrās salvetes ir vienreizējas lietošanas higiēnas produkti, kas vairāk attiecas uz uzņēmējdarbību, piemēram, civilā aviācija, viesnīcas, restorāni, izstādes un uzņemšanas vietne, pēdējos gados, kad cilvēki sasniedz standarta pieaugumu, salvetes pakāpeniski palielina personīgo patēriņu, kas galvenokārt tiek izmantoti ceļojumos, tūrismā un citās āra ūdens izmantošanā, nav ērti un zīdaiņu aprūpes ģimenes tīrīšana. Noslaukiet seju un rokas ar dezinfekcijas mitriem audiem, kas ir gan sanitāri, gan ērti. Tomēr dažādiem mitrā auduma izstrādājumiem ir dažādi pielietojumi.

Parasts mitrs drāniņš: galvenokārt tiek izmantots, lai notīrītu ādu. Tas nav viegli izmantot, kad jūs izietat tīru ūdeni. Zemas kvalitātes produkti tiek izmantoti karstās velmēšanas (vai karsta vēja) neaustu audumu kā pamatmateriāla, vidēja un augstas kvalitātes izstrādājumiem, izmanto kā putekļu nesaturošu papīru (vai sauso papīru) vai ūdens stiept neausta auduma. Kopējie salvetes - izskalošanas šķidruma sastāvs destilētam ūdenim vai tīram ūdenim, dezinfekcijas līdzekļi, būtība, šķidruma izskalošanās un augstākās kvalitātes produkts satur alveju, E vitamīnu, kakao fosfatīdu skābi, glicerīnu, ābolskābi, piemēram, ādas kopšanas līdzekļus, izmanto tīrīšanu, mitrina un barojot vienu reizi.

Mitrās salvetes ražotāja mitru salvešu konservēšanas serviss: dažāda veida sieviešu aprūpe. Lielveikalos pārdodošās salvetes ir marķētas uz iepakojuma: "notīriet privātumu, noturieties prom no baktērijām, svaigu un labu garšu". "Šķidruma PH ir sievietes cilvēka ķermenī un var līdzsvarot PH." Tās sastāvā ietilpst hlorheksadīna acetāts, triglicerīns, attīrīts ūdens un esenci utt., Ko var izmantot menstruālo tīrīšanai, pēcapstrādei, ikdienas privātumam utt.

Mitrās salvetes ir noteiktas inhibējošas iedarbības, bet vispār neesot sterilizējamas, tam ir jāpievērš īpaša uzmanība. Uzklātas salvetes, kurām vienlaicīgi ir nepieciešams lietot aprūpes draugu, jāpievērš uzmanība ražošanas datumam un jāizglābj vide, jo slapjie salvetes ir ļoti garš līdz prasībai saglabāt vidi ar augstu temperatūru, dažiem medikamentiem sastāvdaļas var būt gaistošas, lai ietekmētu lietošanas ietekmi. Vienlaikus mēģiniet izvēlēties produktus ar neatkarīgiem maziem iepakojumiem. Pēc izmantošanas to var izmest tieši, neietekmējot citu produktu iepakojumu. Ja tas ir liels iepakojums, produkts ir jāaizzīmogo savlaicīgi, lai nodrošinātu atlikušo produktu drošību.

Viens, dezinficējot mitrus salvetes, kas parasti nav salds un kam piemīt tīkams aromāts, lai pēc iespējas samazinātu ādas stimulāciju ādā, vislabāk ir izvēlēties, vai nav smaržas tipa, īpaši jutīgas ādas.

2. Dezinficēšanas salvetes nevar izmantot sejas tīrīšanai. Izmantojot kopējus salvetes, var sabojāt maigu sejas ādu. Ja vēlaties tīrīt seju, pārliecinieties, ka to redzat salvetes ārējā iepakojumā: izmantojiet vārdus, lai notīrītu seju.

Trīs, dezinficējošās salvetes parasti ir vairāku veidu iepakojuma forma, ir daudz 1, 2 tablešu, 10 tablešu vai 10 patches neatkarīgu apģērbs, atkarībā no iespējas izvēlēties neatkarīgu iepakojumu, lai mēs varētu mēģināt saglabāt mitrinošas un dezinfekcijas salvetes. Izmantojot mitrisko salviju komplektu, kas pēc saviem ieskatiem ir jāuzlīmē, pēc kartes uzlikšanas jānovieto blīvēšanas sloksne, jāizvairās no paaugstinātas temperatūras vai tiešas saules starojuma, kā rezultātā mitrās salvetes var nožūt un ietekmēt lietošanas efektu.

Četri, vajadzētu pievērst uzmanību stimulējošu, nelietojiet mitru salvetes, lai tieši noslauktu acu, āda, lai salauztu biroju, ja lietojat mitru salvetes, lai parādās ādas apsārtums, nieze, stimulējoša reakcija utt., Nekavējoties jāpārtrauc lietot.