Mājas > Jaunumi > Saturs
Keramzīta salvetes saglabāšana
Aug 23, 2017

Keramikas salvetes saglabāšana
Lielveikalā, kas pārdod dažādas sievietes, kas rūpējas par kokvilnas salveti iepakojumā, ir marķētas: "tīra privātās detaļas, prom no baktēriju audzēšanas, atsvaidzinošu garšu". "PH PH vērtība sievietēm cilvēka ķermeņa vidē, var līdzsvarot pH." Sastāvdaļas ietver hlorheksidīna acetātu, glicerīnu un tīru ūdeni un garšu utt., Kas piemēroti menstruālo tīrīšanai, tualetes lietošanai, ikdienas privātās dzīves aizsardzībai utt.
Kokmateriālu salvetes ir zināmas bakteriostatiskas iedarbības, bet parasti tās nevar sterilizēt, un ir jāpievērš īpaša uzmanība šim jautājumam. Tajā pašā laikā, lai izturētos pret keramikas drēbju draugiem, jāpievērš uzmanība ražošanas datumam un uzglabāšanas videi, jo koka salvijas salvetes ir ļoti augstas, jo augstā temperatūrā dažas farmaceitiskās sastāvdaļas var būt gaistošas , tādējādi ietekmējot rezultātu izmantošanu. Tajā pašā laikā mēģiniet izvēlēties neatkarīgu nelielu produktu paketi, ja to pēc izmantošanas var tieši iznīcināt, neietekmē citu produktu iepakojumu. Ja tas ir liels produktu iepakojums, pēc ekstrakcijas tas nekavējoties jāaizklāj, lai nodrošinātu atlikušo produktu drošību.
Kokmateriālu salvetes ir vienreizēja veselības aprūpes līdzekļu izmantošana, kas iepriekš tika izmantota tādām kā civilā aviācija, viesnīcas, restorāni, izstādes un citi uzņēmējdarbības un uzņemšanas centri, pēdējos gados uzlabojot cilvēku dzīves līmeni, pakāpeniski palielinājies personīgo patēriņu koksnes salvete, Visbiežāk ceļojumā, tūrismā un citos āra ūdeņos nav ērti, kā arī aprūpe mājās un citu mazu bērnu aprūpe. Ar mitru salvetes, lai noslaucītu seju, roku, gan veselību, gan ērtības. Tomēr dažādiem mitriem produktiem ir dažādi izmantošanas veidi.
Parasti izmanto mitru drānu: galvenokārt izmanto ādas tīrīšanai. No durvīm nav viegli izmantot tīrīšanu ar ūdeni, gan ar vienreiz lietojamu. Zemas kvalitātes produkti, kuros kā karsti velmēti (vai karsti gaisa) neaustie audumi ir substrāti, vidēji un augstas kvalitātes produkti, izmantojot tīru papīru (vai sauso papīru) vai spunlace, neausta kā substrāts. Vispārējie šķidruma sastāvdaļas, kas ir iemiesotas, ir destilēts ūdens vai tīrs ūdens, dezinfekcijas līdzeklis, aromāts, vidējs un augstas kvalitātes produkts, kas ir iemērcams, satur arī alvejas želeju, E vitamīnu, kakao fosfatīdu skābi, glicerīnu, ābolskābi un citas ādas kopšanas sastāvdaļas, kad Izmanto tīru, mitrina, noturīgi notīriet.
Baby Woodpulp Wipes ir veltīta mazulim ar Woodpulp salvetes un pieaugušo Woodpulp salvetes, salīdzinot ar baby Kapsulas salvetes prasībām ir salīdzinoši lielākas, jo bērna āda ir ļoti delikāts, tas ir viegli alerģiju. Bērnu celulozes slapjie salvetes tiek iedalītas parastu keramzīta salvetes un roku muti, lai iegūtu keramzīta salvetes, parasto bērnu kapsulas salvetes parasti tiek izmantotas, lai berzētu mazuļa mazo ass, rokas gumijas salvetes, ko izmanto, lai berzētu mazuļa muti un rokas.
Alkohols: alkohola loma mitrā audos galvenokārt ir sterilizācija, bet alkohols ir gaistošs, viegli noslaucīt ādas virsmas mitruma zudumu, saaukstēšanās un sausuma sajūta, izraisot diskomfortu, tādēļ tā nav piemērota mazulim. Smaržas: tiek uzskatīts, ka garšvielas un alkohols ir viegli ražot stimulējošas sastāvdaļas, tādēļ aromātam jābūt balstītam arī uz patērētāju vēlmēm izvēlēties, bet ādas sastāva palielināšanās palielina alerģijas risku, tādēļ zīdaiņu produktiem , būtu jānodrošina, ka dabīgā tīrā As well Tāpēc daudzi mitru papīra dvieļu zīmoli ir skaidri marķēti "nav pievienots alkohols un garšvielas".
Woodpulp Wipes kā jauna dezinfekcijas tīrīšanas līdzeklis tirgū saņēma dažādus atzinības un populāras izlases, tā bezūdens tīrīšanas funkciju ātrajām mūsdienu cilvēkiem, lai nodrošinātu ātru un ērtu tīrīšanas veidu, kā arī lai nodrošinātu tīru un ērtu dzīves vide. Kokšķiedru salvete, kas atbilst dažādiem izejmateriāliem un farmaceitiskajiem produktiem, ir ar augstu, vidēju un zemu kvalitāti, cena ir ļoti atšķirīga.
Pirmkārt, keramisko salvetes dezinfekcija parasti nav smaržīga un smaržīga, lai mazinātu ādas stimulāciju, vislabākā izvēle bez aromāta, īpaši jutīga āda.
Otrkārt, dezinfekcijas Woodpulp salvetes, kas nav visas var izmantot sejas tīrīšanai, parastās Woodpulp salvetes var kaitēt delikātai sejas ādai. Ja jūs vēlaties izmantot, lai notīrītu seju, pārliecinieties, ka uz iepakojuma ir Woodpulp Wipes: var izmantot vārdu sejas tīrīšanai.
Treškārt, keramzīta salvetes dezinfekcija parasti ir vairākās iepakojuma formās, aptuveni 1, 2, 10 vai 10 neatkarīgi, atkarībā no tā, cik vien iespējams, neatkarīgs iepakojums, lai mēģinātu saglabāt celulozes mitrās dvieļu mitrinošu, dezinfekcijas efektu. Izmantojot neuzliesmojošu kokvilnas salvetes iepakojumu, izvelk pastu, nekavējoties jāpielīmē zīmogs, lai izvairītos no augstām temperatūrām vai tiešām saules stariem, kā rezultātā sausie kokvilnas salvetes ietekmētu rezultātu izmantošanu.
Ceturtkārt, mums vajadzētu pievērst uzmanību kairinājumiem, nelietojiet Keramzīta salvetes tieši berzt acis, ādas bojājumus, piemēram, keramzīta salvetes lietošanu pēc ādas apsārtuma, niezes, stimulē reakciju un citus simptomus, nekavējoties pārtrauciet lietot.