Mājas > Jaunumi > Saturs
Mop izcelsme
Jun 22, 2018

Mop ir jāatrod no lupatas. Ja zeme, kuru jātīra, ir zeme, cilvēki baidās, ka viņi vēlas to noapaļot, ne vienmēr to noslaucīt. Palielinot produktivitāti un mainot dzīves vidi, ir nepieciešams, lai tīrīšana tiktu veikta, ja tīrs augsnes stāvoklis mainās no tīras plātnes un plāksnēm. Agrākais mazgāšanas līdzeklis ir lupata. Lai gan mazgāšana ir padarījusi grīdu tīru, operatora pirmais jautājums ir pārāk noguris. Problēma ir iedvesmas avots, kāds uzstādījis garu rokturi uz lupatas, ak, atšķirība - redzams labums, attēla nosaukums - " mop ". Mops atnāca uz pasauli. "Pastaigu staigāšana" ir realizēta.


Pēc ilga laika jaunā problēma atkal notika. Mop darba daļai, pašam putekļsūcēju galvai, nepieciešama arī pastāvīga mazgāšana. Problēma, kas saistīta ar mopu galvas tīrīšanu operatora rokām, rada problēmu, kas ir jāatrisina. Tāpēc, gudrie cilvēki, par mop ar "spiediena ūdens" ierīci un "rotācijas žāvēšanas" ierīci, kurai ir "izgriešanas mop" un "sausā mop", lai atrisinātu problēmu dehidrēšanos galvas mop.


Pieaugot zinātnes kokam, materiāli, ko izmanto mopu galā, kļūst aizvien plašāki. No agras kokvilnas sloksnes viņi ir izstrādājuši neaustos audumus, smalkas šķiedras un pat vienu gabalu kolodiju (mop mop). Kolodiju mops ir piemērotāks virtuves un tualetes grīdas ūdens tīrīšanai, jo tā stipra ūdens absorbcija un ērtas ūdens izspiešanas ierīces saskaņošana.


Kloķvārpsta palielina smadzenes uz mop stieņa, un kloķa daļu pievieno tradicionālajam taisnā stienim, kas padara mopu galvas kustību uz zemes ērtāku un darbietilpīgāku. Tas atrisina sarežģīto problēmu, ka taisnā stieņa mops noliecas un atkritumu gruveši tiek stumti un nospiesti uz leju. Tajā pašā laikā šūpošanās kloķis var būt arī augsts mopam. Apgriezienu skaita pilnīga tīrīšana nodrošina jaudu.

Mūsdienās mopu funkcijas pastāvīgi paplašinās, un viens pēc otra parādās palīgierīces.


Hangzhou U-lupatas preču Co, Ltd

Mēs esam profesionāls tīrīšanas salvetes ražotājs no Ķīnas.

Adrese: No.66 Xiaofangzi, Lingxi ciems, Banqiao pilsēta

Pilsēta: Linana, Hangzhou

Valsts: Zhejiang

Pasta indekss: 311301

Valsts: Ķīna

Vadītājs: Shane Zhou

E-pasts: info@ucloths.com

Skype: shanecleaner

Tālr .: 0086-0571-63780708

Fakss: 0086-0571-63780728