Mājas > Jaunumi > Saturs
Pareizu izmantošanu metodēm tīrīšanas salvetes
Jan 27, 2016

1, dvieli vai lakatiņš.

Ir bieža tīrīšana un apkope rīks tiek izmantots, lai Noslaukiet netīrumus no putekļiem un pievienots raksts, gandrīz katrā mājsaimniecībā ir vairākas dažādas lupatiņas, tīrīšanas un apkopes darbu, tikai divu veidu auduma, proti, mitru drānu un sausu drāniņu. Prasības attiecībā uz lupatu: dvieli, kokvilnas kvalitāti, faktūru, pūkains, mīksta, absorbējošu un spēcīga. Izmēri parasti 35x15CM, krāsa ir gaiši zila, gaiši zaļa, balta, utt.

Prasa, dishtowels, slapjās lupatas ir acīmredzamas atšķirības:

1) slapju mutautu, kamēr, lietošanas līmenis nepieciešams ni_mpdd mitra ir mitra, bet mērcēšanas slapjš, pievelciet pilošo ūdens nav atļauta. Tai ir divu veidu sekas:

(1) virszemes putekļus noslauka, Neļaujiet putekļu sacelsies uzturēšanu.

(2) noslaukiet virsmu traipu ūdens, ūdens, mitru lupatu, ūdens drenāžas ūdens virsmas spraigums.

2) sausu drāniņu, kad tie tiek lietoti, pēc vajadzības izmanto atrodami mitrie slapjš jāaizstāj. Tās loma: noslaucīt ar mitru auduma virsmas paliek pēc mitru netīrumu, ūdens traipiem un sasniegtu mērķi pilnīgi tīrs.

Audums Lietojiet pirms locīšanas, reizes, salokiet vēlreiz. Tās platība ir vienu astoto daļu, vispirms ar pirmo vienu astoto daļu noslaukiet šo zonu pēc piesārņojumu ar putekļiem, un pēc tam atvērt krokām audumu, un tad noslaukiet iekšpusē vienu astoto daļu, un tā tālāk.

Bet prātā palmu lietošanā pusē ir tīrs. Galvenie iemesli ir:

(1) notīrīt traipus atstāta putekļiem, ūdeni, netīrumus auduma var būt kodīgai vielai, nav tiešas saskares ar rokām.

(2) turēt rokās tīras un nav kontaminēti ar netīrumiem, es nopirkšu netīras virsmas. Pēc piesārņotas lupatām ir nekavējoties jānomaina, tīrīt ar mazgāšanas līdzekli pēc atkaļķošanas, izskalo atdzist, tīru un sausu (kad tīrīšana, tīrs, lai saglabātu lupatas, ūdens kvalitāti, nedrīkst izmantot netīru tīrīšanas audums vai kanalizācijas). Kārtīgi dvieli uz vienu ceturto daļu, tad reizes to vienu astoto daļu, noslaucīt nost putekļus uz virsmas objektu secīgā kārtībā; tīrīšanas process: Ņemiet vērā, ka saglabāt savu dvieļiem un ūdeni tīra, mazgā dvieļi.