Mājas > Jaunumi > Saturs
Kā identificēt tīro kokvilnas dvieļus
Jul 04, 2018

(1) vizuālās identifikācijas metode:

A, visa kokvilna: vairāk pūkas, slikta virsmas apdare

B, poliestera kokvilna: mazāk pūka, labāka virsmas apdare, nedaudz spīdums, ar rokām jūtama ļoti slidena.


(2) sadedzināšanas metode:

A, kokvilna: tuvu liesmai sadedzina, dedzinošais papīrs ir neskaidrs, pelnīti ir maz, mīksti melni pelni.

B, poliestera kokvilna: tuvu liesmas saraušanās, pilēšana, putošana, vājs aromāts, ciets un gaiši brūns.

Dārza malas dvieli izvelk lokā un aizdedzina ar uguni. Tas ātri sadedzina un pelni ir melni un pelēki. Vieglums un neraksturīgums ir tīras kokvilnas vai reģenerētas celulozes šķiedras. Ja sadegšana nav tīra, ir pelnu gabals, kas norāda, ka dzija ir sajaukta ar sintētisko sintētisko dziju.

Izmantojot sadedzināšanas metodi, mums jāpievērš uzmanība dažādu audu ieguvei dvieļu audumā, jo dažādās dvieļu daļās izmantotie dzijas var būt pilnīgi atšķirīgas.


Turpmāk minētie iemesli var likt ražotājam apgalvot, ka dvielis ir tīra kokvilna, bet faktiski tā nav tīra kokvilna.

1. Daudzas tīras kokvilnas dvieļi ir faktiski poliesteris un kokvilna. Šāda veida audi ļauj viegli aust, samazināt izmaksas un tāpēc, ka poliesteris nav uz dvieļu virsmas, radot cilvēkiem sajūtu, ka tā nav tīra kokvilna, bet ir ļoti kaitīga, jūs varat izdarīt dažas līnijas pa vidu daļa no dvieļiem, kas sadedzina, apskatīt to.

2, daži augstas pakāpes dvieļu izšuvumi un satīna detaļas, lielākajai daļai nav iespējams izmantot tīras kokvilnas izejvielas, pateicoties izejvielu izturības prasību ražošanas procesam un esošās izšūšanas diega problēmas . Izvešanas brīdī tiks deklarēti visi augstas kvalitātes kokvilnas dvieļi: tīra kokvilna (izņemot izšuvumus un satīna failus).


3 daži lēti dvieļu ražotāji ārvalstīs apgalvo, ka viņu kokvilnas dzija ir 100% tīra kokvilna, faktiski, dzija nav 100% tīra kokvilna, daudzi dzijas ir sajaukti ar kokvilnu un dzijām, kokvilnai jābūt tīrai kokvilnai, dzija nav tīra kokvilnas vērpšanas rūpnīca nav īpaši rūp. Tātad tiek ražoti daži lēti kokvilnas dvieļi, šie lēti kokvilnas dvieļi, izejmateriāli ir lētāki, un galaproduktu cenas arī ir zemas.

4, ritentiņa lielajai malai un blakus esošajai dvieli var nebūt tīras kokvilnas. Šis ir ļoti detalizēts jautājums, ko bieži vien neuzskata viesnīcas un klienti.


Hangzhou U-lupatas preču Co, Ltd

Mēs esam profesionāls tīrīšanas salvetes ražotājs no Ķīnas.

Adrese: No.66 Xiaofangzi, Lingxi ciems, Banqiao pilsēta

Pilsēta: Linana, Hangzhou

Valsts: Zhejiang

Pasta indekss: 311301

Valsts: Ķīna

Vadītājs: Shane Zhou

E-pasts: info@ucloths.com

Skype: shanecleaner

Tālr .: 0086-0571-63780708

Fakss: 0086-0571-63780728