Mājas > Jaunumi > Saturs
Kā tīrīt mopu
Jun 22, 2018

Mopu stāvoklis mājsaimniecības tīrīšanā ir ļoti augsts, it īpaši, ikdienā tīrot grīdu. Bet daudziem cilvēkiem rodas dažas problēmas ar tīrīšanas mopu, piemēram, mop ir pārāk netīrs, kā tīrīt mop, mop būs iekrāsots ar daudz netīrumiem, veicot grīdas tīrīšanu, tāpēc ir arī ļoti svarīgi notīrīt mopu . Šeit, lai sniegtu jums dažas atsauces metodes, mēs ceram palīdzēt.

Noņemiet cieto vielu mopā . Lai labāk notīrītu mopu, ir ļoti svarīgi vispirms mazgāt cieto materiālu uz mopu. Ir arī ļoti viegli notīrīt cieto materiālu un mazgāt mopu ar ūdeni. Tāpēc, tīrot mopus, ir ļoti labi, lai vispirms būtu jāizstrādā paradums mazgāt cietos materiālus uz mopu.


Izmantojiet mazgāšanas līdzekļa pulveri. Pareizi lietojot dažus tīrīšanas līdzekļus, ir vieglāk notīrīt mopu , jūs varat izvēlēties lietot mazgāšanas pulveri, mazgāt mop ar mazgāšanas pulveri, ātrāk ātrāk, un spēja tīrīt ir arī spēcīga. Vispirms iemērciet mopu ūdenī ar mazgāšanas līdzekli, lai mops būtu labāk attīrīts.


Izmantojiet mazgāšanas līdzekli. Ja mops ir virtuves higiēnisks, tas, iespējams, ir eļļains, tādēļ ir arī vieglāk notīrīt netīro materiālu mopā, izmantojot mazgāšanas līdzekli. Jūs varat uzņemt pareizo mazgāšanas līdzekļa daudzumu, pēc tam pievienojiet ūdeni, pēc tam ievietojiet mopu iekšā, lai to būtu vieglāk notīrīt, efekts ir arī ļoti labs.

Izvēlies karstā ūdens lietošanu. Ja jūsu mops nav ilgi tīrāms, tas noteikti būs ļoti netīrs, tāpēc vispirms to var mērcēt ar karstu ūdeni, tāpēc ir viegli izšķīdināt kādu netīro materiālu uz mopu un padarīt mops tīru un tīrs, kas ir ļoti svarīgs.

Izmantojiet ziepes. Ja parastie ziepju paradumi, tad ziepju lietošana ir diezgan laba, var arī notīrīt mopu, ziepes arī ir stipra dekontaminācijas spēja, var noņemt netīrus materiālus mopā , to var labāk izmantot, tas ir ļoti labi.


Hangzhou U-lupatas preču Co, Ltd

Mēs esam profesionāls tīrīšanas salvetes ražotājs no Ķīnas.

Adrese: No.66 Xiaofangzi, Lingxi ciems, Banqiao pilsēta

Pilsēta: Linana, Hangzhou

Valsts: Zhejiang

Pasta indekss: 311301

Valsts: Ķīna

Vadītājs: Shane Zhou

E-pasts: info@ucloths.com

Skype: shanecleaner

Tālr .: 0086-0571-63780708

Fakss: 0086-0571-63780728