Mājas > Jaunumi > Saturs
Kā izvēlēties pareizos salvetes plašā kategorijā
Sep 13, 2017

Kā izvēlēties pareizos salvetes dažādās kategorijās
Mitrās salvetes ražotāji, lai palielinātu tirgus daļu, lai piesaistītu vairāk cilvēku pirkt, mitrās salvetes iedalītas daudzās kategorijās, atbilstoši funkcionālajiem punktiem, dezinficējošām salvīm, ir tīras mitrinošas ādas salvetes. Saskaņā ar pūļa izmantošanu, kas iedalīta mazgāšanas salvetes un pieaugušo salvetes. Salvetes ražotāji ieviesa tik daudz Wipes, lai gan bagāts tirgus, bet tas arī ļauj patērētājiem izvēlēties Wipes vairumtirdzniecības acu.
Ja jums ir nepieciešams dezinfekcija, sterilizācija, mitrās salvetes, kad jūs varat izvēlēties sanitārās higiēnas salvetes, šīm salvīm ir noteikta dezinfekcijas un sterilizācijas funkcija.
Pēc tam runājiet par nepieciešamību pievērst uzmanību salvetes izvēlei:
Pirmkārt, zīmols
Es iesaku izvēlēties mitru salvetes vai lielu uzņēmumu izvēli, zīmola uzticamību augstāka. Tā kā salvetes satur mitrumu, ja produkcija netiek stingri kontrolēta, kad tiek ievēroti veselības standarti, nākotnē, kad uzglabāšanai ir viegli audzēt baktērijas, tīrītāju derīgums parasti ir tikai 2 gadi, 1 gads mazāk nekā sausos audos. Es domāju, ka to lieto, lai noslaucītu muti, berzētu lietu virsmu, vai veselība ir laba, lai nopirktu "lētas" lietas un novestu pie "slimībām no mutes".
Otrkārt, kompozīcija, smarža
Es parasti lietoju šampūnu, kad es spīd uz sejas, bet pēc tam, kad āda ir sausa un neērta. Vēlāk, pērkot salvetes, es pievērstu lielāku uzmanību tā sastāvam, un cerībai ir mazliet mitrinošs efekts. Šobrīd bieži izmanto Shu Jie. Shu Jie's Wipes pievieno tējas koku, alvejas sastāvdaļas (kuras alvejas sastāvdaļām ir mitrinošs efekts, tējas sastāvs ir noderīgs, lai attīrītu, tai piemīt kāds antibakteriāls efekts) ir ļoti ērti lietot, nevis alerģiski, un daži Vidusjūras atmosfēras smarža ir ļoti ērta.
Turklāt tirgū ir daudz salvetlapu, kas tiek reklamēti, lai dezinficētu sterilizāciju, bet ņemiet vērā, ka valsts salvetes noteikumi nevar izmantot "dezinfekcijas sterilizāciju" šādus vārdus un padomā par to, vai jūs varat "sterilizēt" salvetes, ko izmanto, lai noslaucītu savu māte, kurš zina šīs "sterilizācijas" sastāvdaļas mutē, tad kas ietekmēs mūsu ķermeni? Baidās ... ... vai esi uzmanīgs ar to. Es atceros pagājušajā gadā redzēju vairākas ziņas, Veselības ministrija ir pasūtījusi pārdošanu ABC, sirds veselību mitrās salvetes, jo tie ir "pārspīlēti E. coli, un tādēļ ir spēcīgs inhibējošs un nogalinot efektu."
Treškārt, iepakojuma specifikācijas
Stikla pakaramie ir dažādi iepakojuma specifikācijas, soma ar desmit lapām vai atsevišķa iepakojuma gabala iegāde ir atkarīga no lietošanas biežuma. Vislabākā neatkarīgā iepakojuma izmantošanas biežums, lai ūdens nebūtu viegli aizplūst.
Ceturtkārt, iepakojuma dizains
Sievietes vienmēr ir nedalāmas no šo pievilcīgo ah ~ izskatu, ka iepakojums var izteikt cilvēka garšu, tāpēc iepakojums ir arī svarīgs faktors atlasē.
Tirdzniecības salvetes var iedalīt divās kategorijās: viena pati ir dezinficēta, bet tā nevar dezinficēt citus priekšmetus, kas satur ādas kopšanas sastāvdaļas, var veikt tikai mitrinošu ādas kopšanu. Otra ir ne tikai viņu pašu dezinfekcija, bet arī citiem priekšmetiem var arī spēlēt dezinfekcijas dezinfekcijas līdzekļus. To var izmantot ādas nobrāzumiem, skrambām un citām dezinfekcijai vai sterilizācijai. Redzams, izvēlies labāko izvēli ar sterilizācijas funkciju dezinfekcijas salvetes.
Priekšnosacījuma salvete dezinfekcija ir izvēlēties izmantot dezinfekcijas salvetes. Daudzām no pašreizējām salvīm izmantotajam tirgū, lielākajai daļai parasto salvetes vai sanitārās salvetes, tās ir dezinfekcijas salvetes definīcijā un pilnīgi atšķirīgas. Tāpēc mums pirms pareizu un pareizu izvēli jāizmanto salvetes, pēc tam ļaujiet ikvienam apgūt mitrās salvetes profesionālas klasifikācijas un kā izvēlēties pareizo salvetes.
Iegādājoties arī, lai atšķirtu augstas kvalitātes un zemas kvalitātes salvetes, augstas kvalitātes salvetes būs mīkstas un elegants aromāts bez kairinošas smakas un sliktas kvalitātes salvetes ir acīmredzami kairinoša smaka, un ir jāpievērš uzmanība, lai skatītu mitru salvetes produktu informācija, ir labākais vīns nepērk salvetes, ja tas ir mazgāšanas salvetes, pārliecinieties, ka redzat sastāvdaļas, kuras mazulīti salvetes satur ne alkohols, ne smaržas, ne stimulācijas, ne fluorescējošs līdzeklis. Parasti augstas kvalitātes salvetes vairāk izmanto neausto audumu, austu spunlace neausto audumu labāko, mīksto un balto tekstūru, jūtas cieši un biezi, plānas un plānas salvetes plānas un viegli deformācijas. Izmantojot augstas kvalitātes salvetes netiks pūka, sliktas kvalitātes salvetes ir acīmredzamas pīlinga parādība, ādai ir stimulējoša iedarbība.