Mājas > Jaunumi > Saturs
Labs veids, kā negaidīts tīrīšanas salvetes: Virtuves lietas
Jan 27, 2016

Auduma visbiežāk lieta mūsu mājā, darīt darbus, absolūti var to darīt, noslaucīt krēsli, plīts tīrīšanai, diapazons kapuce, ledusskapi, elektrisko iekārtu un tā tālāk un tā, tur vienmēr ir nepieciešams auduma daudz, visgrūtāk ir iespējams virtuves lupatas tīrīšanai, tiesības?

Sakarā ar darījumiem un eļļu, lai izvairītos no ļoti netīru ļoti taukaina. Normālos apstākļos mēs izmantojam mazgāšanas jātīra vairākas reizes, un tad turpināt izmantot, bet dažreiz salvetes bezjēdzīgi uz pāris dienām, tas ir grūti, lai atbrīvotos no zīmju.

Tīrīšanas salvetes metode:

1) mest manu dvieli traukā, kas piepildīts ar ūdeni, tad vieta olu vērā Cook atvērts, atveriet vāku un pavārs 6 minūtes.

2) un pēc tam noņemiet un noskalo ar aukstu ūdeni un pakarināt sauss.

Super ilgi aizdusu:

* * Audumu pot vārīties, pietiks apmēram 5 korpusiem. Parasti bez olu čaumalu, var ievākt, tas nav svarīgi. Papildus tīrīšanas salvetes, jums var arī attīrītu ūdeni pudelēs vai tases (sadalīti olu čaumalas pudelē, pievienot nelielu daudzumu ūdens, aizveriet vāku, neuzmana izpurinājis, izskalo ar ūdeni, var tīrīt skalas).

* * Katru reizi, kad bijām beiguši olas, notīri sienām, atstāja olu baltums, olas baltums proteāzes kārtu varētu veikt auduma, tīru, baltu, tas varētu būt izšķiroša nozīme.

* Rag principā vislabāk var izdarīt vienu dienu un mazgā un aizstāt reizi nedēļā vai divās nedēļās. Bet šajā gadījumā ir tik izšķērdēta, tāpēc mēs izmantojām vistas olas novāri to balto vai papildus dezinfekcijas un samazināt atkritumu.

* * Lai pilnībā sausa pēc katras mazgāšanas audumu, tik tas nav viegli izaudzēt baktērijas. Karājās gaisā un saule