Mājas > Jaunumi > Saturs
Tīrīšanas salvetes labākās puses skaidri noteikt
Jan 27, 2016

Audums ir ļoti vienkārša, tiek lietoti, lai veiktu tīru; lakatiņš ir diezgan sarežģīti izmantot, ja izmanto nepareizi, kļūs baktērijas, kas izplata plašsaziņas līdzekļiem.

Konkrēti, audumu vajadzētu saglabāt pareizu elastību, tīrība, nav ideāls, un tur vajadzētu būt nav lipīga sajūta, it īpaši nav jāparādās acīmredzot nav tīrs apdruka. Liecina, ka cilvēki būtu apstrādāta auduma tīrīšanas, lai izlemtu, vai tā ir jāaizstāj, cik vien iespējams, divas vai trīs mēnešus. Īpaši bieži saskarē ar virtuves piederumiem, auduma, bet tas būtu vienas nedēļas laikā vai, pievieno nedaudz sodas verdošā ūdenī, pavārs, pavārs, mazāk nekā 5 minūšu laikā.

Pēc katras lietošanas, lai pamatīgi tīrīšanas, mazgāšanas un skalošanas. Direktora vietnieks Ķīna slimību profilakses un kontroles infekcijas slimību profilakses un kontroles teica Lu droši vien riebj Harija, tīrīšanas lupatas, papildus saules sterilizāciju, var arī būt mērcēti mikroviļņu krāsnī, mikroviļņu dezinfekcijas ar augstu uguns divas vai trīs minūtes. Ja jums ir nepieciešama augstāka līmeņa veselības, varat izmantot hloru saturošu dezinfekcijas līdzekļus, 250 mg litrā ar ūdeni, mērcējot 30 minūtes vai vairāk.

Ieteikumi, izvēloties audumu, varat arī nospiest taustiņu izmantošana, lai izvēlētos pareizo materiālu. Piemēram, lielveikalos pārdot īpašas tīrīšanas lupatiņas, izņemot trauku lupatiņas varat arī tradicionālie chalina, attīrīšanas un vides aizsardzību. Lupatu var izmantot citos nolūkos, piemēram, vates, neausta materiāla, kaut arī tagad ir vienreizējās lietošanas papīra salvetes ir viegli, bet tas neizbēgami rada dažus atkritumus.

Visbeidzot, izvēloties audumu, centieties izvēlēties gaismas krāsu uz visiem laikiem. Piemēram, dažām mājām kā mīksta, balta auduma, piemēram, dvieļi, tīru un noteikti nav problēma; daži cilvēki rag, jo bija tumšs, netīrumi, nav skaidrs, ir grūti saglabāt to tīru. Turklāt salīdzinājumā ar tumšs, gaismas auduma, ķīmiskās krāsvielas, arī tiks samazināts, īpaši auduma kontaktu trauki un pārtiku, bet arī izvēlēties baltas.