Mājas > Jaunumi > Saturs
Baby Woodpulp Wipes nevar pievienot sastāvdaļas
Oct 13, 2017


Baby Woodpulp Wipes nevar pievienot sastāvdaļas, mazuļa āda ir relatīvi jutīga, tāpēc, lai ražotu bērnu Woodpulp salvetes, jāpievērš uzmanība dažiem nevar pievienot sastāvdaļas: smaržas, fluorescējošs līdzeklis, alkohols, konservanti, uc:
būtība:
Garšvielas un alkoholu tiek uzskatīti par viegli ražojamām stimulējošām sastāvdaļām, tāpēc aromāta aromāts ir jābalsta arī uz patērētāju izvēli, bet ādas sastāvs palielinās, lai palielinātu alerģijas risku, tādēļ zīdaiņu produktiem , būtu jānodrošina, ka dabīgā tīrība ir laba. Tātad, daudzi zīmoli keramzīta salvetes ir skaidri marķēti "nav pievienots alkohols un garšvielas".
Fluorescējošais līdzeklis:
Luminiscences aģenti arī neparādās keramzīta salvetes. Ja keramzīta salvetes satur fluorescējošu aģentu, to vajadzētu pievienot neausta izejvielu apstrādei, kas arī ir slikts sastāvdaļa uz bērna ādas.
alkohols
Alkohols, kas iegūts no kokmateriālu salvetiem, galvenokārt tiek sterilizēts, bet alkohols ir gaistošs, viegli noslaukts ādas virsmas mitruma zudums, grūti un sausa sajūta, izraisot diskomfortu, tādēļ tā nav piemērota mazulim.
konservants
Konservantu mērķis ir aizsargāt produktu no mikrobu piesārņojuma un pagarināt produkta glabāšanas laiku un lietošanas laiku. Tomēr nepareiza konservantu lietošana var izraisīt alerģisku dermatītu. Papildus garšvielām konservanti ir otrais visbiežākais ādas kairinājuma un ādas kairinājuma cēlonis.
Ne pilnībā sterilizēts ūdens
Baby Woodpulp Wipes ir galvenā ūdens sastāvdaļa, ūdenim jākļūst par tīru ūdeni vai baktērijām ūdenī, bet mazulīšu salvīm vairoties par mazuļa ādu un neizdoties veselībai. Bērnu ādai ir jūtīgāk pret pirkšanas laiku vajadzētu skatīties vairākus komponentus, ja jūs nevarat nopirkt, lai izvairītos no kaitējuma bērna ādai.
1, nevar aizstāt roku
Jau pirms dažiem gadiem Veselības ministrija par "dezinfekcijas produktu marķēšanas specifikācijas pārvaldības" ieviešanu tualetes papīru, keramzīta salvetes un citu produktu iepakojumu nedrīkst marķēt ar nosaukumu "dezinfekcija", "sterilizācija" un citiem vārdiem, bet pašreizējā "dezinfekcija" "joprojām ir svarīgs šo produktu pārdošanas punkts.
Kā Woodpulp Wipes reklamē pārdošanas punkts ir "dezinfekcija, sterilizācija", cilvēki, kas izmanto keramzīta salvetes, nomazgā rokas un pilnībā aizmirst, ka ķīmiskās sastāvdaļas paliek rokās, lai bērni kaitētu.
Ar Woodpulp Wipes tas nenozīmē mazgāt rokas. Ārsti uzsvēra, ka keramzīta salvetes neatkarīgi no tā, cik berzēja rokas, nevar noņemt baktēriju ādas virsmu, ir mazgāt rokas ar ziepēm kopā ar ūdens plūsmu.
2, nevar izmantot atkārtoti
Pētījums Amerikas Savienotajās Valstīs arī parāda, ka keramzīta salvetes, atkārtoti lietojot, ne tikai nevar notīrīt baktērijas, bet arī būs daļa no dzīvām baktērijām neaizsargātai virsmai. Tāpēc esiet uzmanīgi, vislabāk ir noslaucīt jaunu papīra dvieļu virsmu, nelietojiet to, lai notīrītu acis un citas jutīgas detaļas.
3, netīriet acis tieši
Īpaša nepieciešamība atgādināt, ka, piemēram, nekavējoties jāizslēdz lietošanas paņēmieni, piemēram, ādas izmantošana pēc pietūkuma, nieze un citi simptomi, it īpaši, tieši nelietojiet acis, vidusauss un gļotādu.
4, nopirkt uzticamu zīmolu izvēli
Keramzīta salvetes satur daudz šķidru, ļoti viegli audzētu baktēriju, kuras ražošanas procesā ikdienā rūpīgi jāuztur rūpīgi ražotāji, darbinieki, kas nodarbojas ar ozona dezinfekciju, lai nodrošinātu, ka koksnes salvetes, kas ražotas gaisā Bakteriālais piesārņojums ir labākā izvēle iegādāties, kad informācija par produktu ir pabeigta, kā arī regulāru ražotāju produktu laba reputācija.
Otrkārt, mēģiniet izmantot katru koka gabalu, ir mazs iepakojums mazu kokvilnas salvetes, piemēram, izvēlēto Woodpulp salvetes, katra no tām ir jāaizzīmogo pēc lietošanas, pēc iespējas drīz beigsies, lai aktīvā viela nebūtu gaistoša.
5, labākā izvēle bez smaržas
Kokvilnas salvetes ir galvenā sastāvdaļa, kas nav smarža, mēs parasti smaržojam tēju, lavandas smaržu pievieno, pievienojot smaržvielu, neizvēlas nevienu smaržīgu mizu salvete, nozīmē, ka svarīgāka ir mazu piedevu pieejamība bērniem.
6 faktiski nav zema oglekļa
Ražošana Keramzīta salvetes ir galvenā izejviela ir neausta, galvenā sastāvdaļa ir polipropilēna pakāpes polipropilēns. Tāpēc, plaši izmantojot keramzīta salvetes, ne tikai izšķērdot vērtīgus eļļas resursus, bet arī viegli sadalās pēc sadalīšanās, var viegli novest pie jauna "balta piesārņojuma".