Mājas > Jaunumi > Saturs
Šīs sastāvdaļas nevar būt bērnu salvetes
Aug 02, 2017

Baby salvetes šīs sastāvdaļas nevar būt
Salvetes ražotājiem bērnu salvetes nesatur šādas sastāvdaļas:
1. aromāts: Garšvielas un alkohols tiek uzskatītas par viegli ražot veicinot sastāvdaļu, tāpēc arī aromāts aromāts ir jābalsta uz patērētāju vēlmēm, izvēlēties, bet sastāvdaļas, kas palielina ādas alerģijas risku pieaugumu tik mazulim produktus, būtu jānodrošina, ka dabas tīrs kā labi. Tādēļ daudzi zīmoli, no mitru papīra dvieļi ir skaidri marķēti "bez alkohola un pievieno garšvielas."
2. dienasgaismas aģents: fluorescējošās vielas arī nav jāparādās mitrās salvetes. Ja mitru dvieli satur fluorescējošas aģents, jāpiebilst, neausto izejvielu pārstrādē, kas ir nelabvēlīga sastāvdaļas uz mazuļa ādu.
3. spirts: alkohola slapjš audu loma ir galvenokārt sterilizāciju, bet alkohols ir svārstīgi, ērti sajaucamām ādas virsmas mitruma zudumu, jūtas saspringts un sauss, kas rada ādas diskomfortu, tātad nav piemērots bērnu.
4. konservanti: Konservanti mērķis ir pasargāt produktu no mikrobu izraisītas piesārņošanas un paplašināt glabāšanas laiku un produkta lietošanas ilgumu. Tomēr nepareiza lietošana konservantiem var izraisīt alerģisku dermatītu. Garšvielas, papildus konservanti ir otrais visizplatītākais iemesls ādas kairinājumu un ādas kairinājumu.
5. nav pilnībā sterilizē ūdens: bērnu salvetes ir galvenā sastāvdaļa, ūdens, ūdens jābūt apstrādātām tīru ūdeni vai baktērijas ūdenī, bet būs izplatīties Shandong slauka uz bērna ādas un veselības negatīva bērna āda ir jutīgāki pret pirkšanas laikā būtu wat CH, kas iepriekš vairākus komponentus, ja jūs nevar nopirkt, lai izvairītos no kaitē mazuļa ādu.
Sastāvdaļas: bērna āda ir ļoti maiga, ja salvetes lietošanas pievienot alkoholu, smaržas, konservantus un citas ķīmiskas vielas, viegli veicināt mazuļa ādu, nopietni var izraisīt alerģijas, bērns ir grūti pieņemt. Tātad mēģiniet izvēlēties bez alkohola, aromāts, konservantiem un citām salvetes. 2. Ievērojiet, ka zīmogs: mēs izvēlamies mitru papīra dvieli, kad mēs ir aplūkot tās iepakojuma plombu. Tāpēc, ka iepakojumam plombas ir laba, tad paturi salvetes sterilizācijas efekts, augstas efektivitātes. Maisos salvešu iepakojums ir noslēgts un nav bojāts; iepakojumu un skārdenes salvetes uzskata par pabeigtu, un nevar tikt bojātas. Iesācēju vecākiem salvetes, nekavējoties ielīmēt labu zīmogs, lai izvairītos no augstas temperatūras vai tiešā saules gaismā, piekļūšanas rezultātā sausas salvetes neietekmē izmantot tās ietekmi. 3. Izvēlieties salvetes zīmolu: bērnu salvetes izvēlēties zīmolu, lai slapjš salvetes ir garantēta materiālu izmantošanu kvalitāti pārbauda kvalificēta, jo īpaši attiecībā uz bērniem izmantot cik vien iespējams. Piemēram, salvetes nekā ar ūdeni, salvetes zīmolu izmantosim tīra tīra ūdens ir sterilizēti un dažādi zīmolu, lai samazinātu izmaksas, ūdens kvalitāte ir grūti pateikt. 4. Piezīme noskaņu un smarža: slapjš audu, tur ir daudz dažādu veidu un markas. Dažādas mitrās salvetes ir ļoti atšķirīgas gan sajust smaržu. Dažas salvetes ir ļoti blīva, daži ļoti mīksts, un dažas smaržas aromātisko, daži pamata Nr smarža. Es iesaku, ka māte ir vislabāk pirkt salīdzinoši mīksta un bieza noskaņu, bez smaržas, mitras salvetes. Ja bērnu salvetes ir mīkstāka, bērns ir daudz ērtāk.
Noslauka rūpnīca Ievads bērnu salvetes klasifikācija: bērnu ir trīs bērnu higiēnas salvetes ar sterilizācijas efekts, īpaši piemērots roku tīrīšanas salvetes. Mazulim mīkstu slauka nav baktericīdas iedarbības, var izmantot parastu tīrīšanas salveti, visplašāk izmanto. Roku salvetes visu pārtikas izejvielu, veltīta mutes tīras izmantošanu, dezinfekcijas efektu bērnu lateksa salvetes labāk nekā parastām mazulim mīkstu salvetes, īpaši attiecībā uz rokas un seju tīru mitrina.