Mājas > Jaunumi > Saturs
100% tīras koksnes ķīmiskās tīrīšanas salvetes nav obligāti labākās
Jun 05, 2017

"100% tīras koksnes celulozes salvetes" ne vienmēr ir vislabāk. Ja jūs izmantojat papīra dvieli, lai notīrītu muti, tad rokai šķietams tīrs papīra dvielis ir iespējams arī radīt vairāk baktēriju. Nesen Pekinas pašvaldības rūpniecības un komercijas pārvalde izdevusi "2012. gada papīra produktu kvalitātes uzraudzības rezultātu izplatīšanu", tualetes papīrā, higiēniskos salvetes, papīra dvieļus (ieskaitot salvetes), bērnu autiņus, papīra kausus, 5 veidu papīra izstrādājumus, kopumā 43 veidu neatbilstīgu produktu

Woodpulp Wipes Pekinas Rūpniecības un tirdzniecības birojs pasūtīja Valsts papīra kvalitātes uzraudzības un inspekcijas centru un Pekinas fizikālo un ķīmisko analīžu un pārbaudes centru, kas nodarbojas ar papīra produktu pārdošanu tirgū kvalitātes kontrolei, rezultāti liecina, ka Nepālas peldošais kabatlakats papīrs un citi produkti, maigums , Baby un citas markas tualetes papīra produktu identifikācija neatbilst prasībām, un nekā Xuan licencēšanas standarts kokvilnas sūklis higiēnas salvetes, Jiujia labas veselības higiēnas salvetes, Famen Temple zīmolu dzīves papīra un citu 6 produkti tika konstatētas baktērijas vai sēnītes pārsniedz. Tas vienmēr ir izmantots kā sanitārija un higiēnas produkti nav "veselība", kas daudziem patērētājiem liek domāt par Dievu. Kā izvēlēties papīra salveti?

Tualetes papīrs: pienains balts, nevar atļauties pulveris ir labs papīrs

Kokosriekstu salvetes Valsts norāda, ka tualetes papīrs, īpaši tualetes papīrs, atšķiras no audu papīra higiēnas standarta. Kopējam baktēriju un koloniju skaitam pirmajā ir jābūt mazākam par 600 gramiem un pēdējam jābūt mazākam par 200 gramiem. Tāpēc tualetes papīru nav iespējams lietot kā noslaukot vai noslaukot muti. Starptautiskā pārtikas apgādes asociācija, teica ģenerālsekretārs Dong Jinshi, normālos apstākļos labs tualetes papīrs ir pienains balts, papīrs nav raupja, nav caurumi vai piemaisījumi, izmantošana netiks nokrist no pulvera. Daži no tualetes papīra pārdošanas apjoma dēļ iepakojuma nojaukšanas, nepietiekamas aizsardzības, viegli piesārņotu baktēriju, ieteicams neiegādāt.

Audu papīrs: "100% tīrā koksnes masa" ne vienmēr ir labākā

Daudzi cilvēki domā, ka koksnes masa papīram ir dabiskāka, vislabāk, tā nav. Papīra dvieļi, salvetes, izejvielu ražošana galvenokārt kokvilnas celuloze, koksnes celuloze, salmu mīkstums, balta puse (bez drukāšanas papīra malas), kas ir labākā celuloze, pēc tam celulozes sekla, salmu celuloze un nabadzīgo balto pusi Dažas "tīras koksnes masas "faktiski ir pārstrādāts papīrs, valsts nodrošina pārstrādāto papīru nevar izmantot papīra dvieļu ražošanai. Dong Jinshi atgādina, ka papīra dvieļi nevar būt pārāk balti; pārklāšanās papīra dvieļi pēc noņemšanas, katrs atsevišķais slānis bez caurumiem; asar nedrīkst būt acīmredzams pilienveida papīra pulveris; slapjš pēc izgriešanas sausa, neizdalīt acīmredzamu kaitējumu

Mitri audi: lipīga var būt kaitīga organismam

Koka salvetes salvetes Kā Pekinas pašvaldības Tirdzniecības un rūpniecības birojs vietas pārbaudēm, tirgus daļa no nosaukuma "veselīgas salvetes", "tīras salvetes" zem produkta zīmes var joprojām baktērijas, sēnītes pārsniedz. Dong Jinshi teica, ka vispārējais mitrs dvielis neatbilst dezinfekcijas prasībām, un daudzi salvetes pievienot alkoholu, aromātu un konservantus, viegli radīt drošības riskus. Tāpēc ar mitru papīra dvieļi, lai notīrītu roku efektu, ir daudz mazāk nekā mazgāšana ar rokām. Ja slotiņām ir dīvaina garša, varat rūpīgi izvēlēties arī dezinfekcijas līdzekli un citas sastāvdaļas. Ja salvete ir pārāk lipīga, netiešs kontakts ar pārtiku var būt kaitīgs cilvēkiem. Turklāt pirkuma jāņem vērā ražošanas uzņēmuma nosaukums, standartu ieviešana, ražošanas datums, spēkā stāšanās datums un cita informācija ir pabeigta.